Haber

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 Sezonu İlk 5 Hafta Programı Açıklandı

Trendyol 1. Lig’de 2023-2024 döneminin ilk 5 haftasının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre ligde 1., 2., 3., 4. ve 5. haftalarda oynanacak maçların programı şöyle:

1 hafta

11 Ağustos Cuma:

21.00 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

12 Ağustos Cumartesi:

17.00 Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor (Aktepe)

19.15 Bitexen Giresunspor-Bodrumspor (Çotanak Sporkarmaşık)

21.45 Kocaelispor-Manisa FK (Kocaeli)

13 Ağustos Pazar:

17.00 Tuzlaspor-Ahlatcı Çorum FK (Sancaktepe, 15 Temmuz)

17.00 Gençlerbirliği-Ümraniyespor (Aktepe)

19.15 Erzurumspor FK-Teksüt Bandırmaspor (Devlet açıklanmadı)

21.45 Göztepe-Sakaryaspor (Gürsel Aksel)

14 Ağustos Pazartesi:

21.00 Şanlıurfaspor-Altay (11 Nisan)

2 hafta

18 Ağustos Cuma:

21.00 Ahlatçı Çorum FK-Bitexen Giresunspor (Çorum)

19 Ağustos Cumartesi:

17.00 Bodrumspor-Erzurumspor FK (Bodrum İlçesi)

19.15 Ümraniyespor-Göztepe (Ümraniye Belediyesi Şehir)

21.45 Adanaspor-Şanlıurfaspor (Yeni Adana)

20 Ağustos Pazar:

17.00 Teksüt Bandırma-Boluspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Manisa FK-Ankara Keçiörengücü (Mumin Özkasap)

19.15 Sakaryaspor-Gençlerbirliği (Yeni Sakarya Atatürk)

21.45 Altay-Tuzlaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

21 Ağustos Pazartesi:

21.00 Eyüpspor-Kocaelispor (Eyüp)

Üç hafta

25 Ağustos Cuma:

21.00 Erzurumspor FK-Manisa FK (Devlet açıklanmadı)

26 Ağustos Cumartesi:

17.00 Tuzlaspor-Eyüpspor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

19.15 Gençlerbirliği-Bodrumspor (Eryaman)

19.15 Sakaryaspor-Ümraniyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

21.45 Göztepe-Ahlatcı Çorum FK (Gürsel Aksel)

27 Ağustos Pazar:

17.00 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

19.15 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)

21.45 Kocaelispor-Altay (Kocaeli)

28 Ağustos Pazartesi:

21.00 Bitexen Giresunspor-Teksüt Bandırmaspor (Çotanak Spor Kompleksi)

4. Hafta

1 Eylül Cuma:

21.00 Adanaspor-Kocaelispor (Yeni Adana)

2 Eylül Cumartesi:

17.00 Teksüt Bandırmaspor-Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül)

17.00 Manisa FK-Tuzlaspor (Mümin Özkasap)

19.15 Boluspor-Ankara Keçirongücü (Bolu Atatürk)

21.45 Eyüpspor-Bitexen Giresunspor (Eyüp)

3 Eylül Pazar:

17.00 Bodrumspor-Ümraniyespor (Bodrum İlçesi)

19.15 Ahlatçı Çorum FK-Gençlerbirliği (Çorum İli)

21.45 Şanlıurfaspor-Erzurumspor FK (11 Nisan)

21.45 Altay-Göztepe (Alsancak Mustafa Denizli)

5. hafta

16 Eylül Cumartesi:

16.00 Ankara Keçiörengücü-Şanlıurfaspor (Aktepe)

16.00 Erzurumspor FK-Altay (Devlet açıklanmadı)

19.00 Ümraniyespor-Ahlatcı Çorum FK (Ümraniye Belediyesi Şehir)

19.00 Kocaelispor-Boluspor (Kocaeli)

17 Eylül Pazar:

16.00 Tuzlaspor-Adanaspor (Sancaktepe, 15 Temmuz)

16.00 Bitexen Giresunspor-Manisa FK (Çotanak Spor Kompleksi)

19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)

19.00 Göztepe-Teksüt Bandırmaspor (Gürsel Aksel)

18 Eylül Pazartesi:

20.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk)

haberaslanapa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler