Sındırgı Belediyespor Filistin’e Destek İçin Yeşil Sahaya Geldi
![](https://haber-gercus.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sindirgi-belediyespor-filistine-destek-icin-yesil-sahaya-geldi-jlM32Qz7.webp)
Sındırgı Belediyesporlu oyuncular, Filistin’e desteklerini ve İsrail’in Gazze saldırılarına tepkilerini göstermek amacıyla Türk Bayrağı ve Filistin Bayrağı ile yeşil sahaya çıktı.
Sındırgı Belediyespor Balıkesir Bigadiç Dört Eylül Stadyumu’nda – Bigadiç Etibor Spor Maçın ortasında yapılan maç öncesinde sporcular Türk Bayrağı ve Filistin Bayrağı ile sahaya çıktı. Yaptıkları takviye anonsunun ardından iki grubun oyuncuları kıyasıya mücadele etti.
Maç 90+8 heyecanlı geçti. Dakikada Sındırgı Belediyespor oyuncusu Emre İnan’ın attığı golle sona erdi. Ligde birinci sıradaki yerini sürdüren Sındırgı Belediyespor, rakibini deplasmanda mağlup ederek 3 puan elde etti. Ligde 12 puanla birinci olan Sındırgı Belediyespor, şampiyonluk yolunda Sındırgı Belediyespor’u yalnız bırakmadı. – BALIKESİR